top of page
LILYWEDDINGPLANNER-69.jpg

Pakiet na Ślubny Start

Nie każdy z Was potrzebuje pełnego wsparcia Agencji Ślubnej. 

Często jednak Pary Młode zgłaszają się do nas na Konsultacje Ślubne. Chcą poznać ceny rynkowe, poradzić się odnośnie swoich wyborów lub poprosić o rekomendacje najlepszych DJów, fotografów czy sal weselnych.

Ten pakiet to zbiór usług i produktów, które są niezbędne do Ślubnego Startu, które często pojawiały się wśród potrzeb naszych Klientów. 

Co wchodzi w skład Pakietu Ślubnego Startu?

1299 zł   869 zł

1G8A7528.JPG

1. Konsultacje Ślubne

Pierwsze spotkanie. Może się odbyć w wybranej przez Was formie- u nas w biurze przy ul. Wiszesława 21 w Szczecinie lub online.

 

Trwają około 1-1,5h. Podczas tego spotkania omawiamy Wasze potrzeby i wypełniamy nasz Formularz Ślubny, który służy nam pomocą podczas kolejnych etapów. 

Podczas spotkania podsuwamy Wam również kontakty do najlepszych w branży, wskazujemy najlepsze weselne lokalizacje i rozwiązania. 

Przygotujcie notatnik, bo będzie tego sporo! 

Harmonogram Ślubny indywidualny + ebook-101.jpg

2. Przygotowanie indywidualnego
    Harmonogramu Ślubnego.

​​Jest to pierwszy z najważniejszych plików ślubnych przygotowań. Na podstawie wskazanej przez Was daty ślubu przygotowujemy szczegółowy Harmonogram na nadchodzące miesiące.

To praktycznie skrojony na miarę Wasz organizer ślubny. 

Gratis dołączamy nasz ebook- "Harmonogram Ślubny na 1,5 roku przed.", który rozwija tematy zamieszczone w Waszym indywidualnym Harmonogramie Ślubnym. To 45 stron wiedzy i podpowiedzi.

Indywidualny Budżet Ślubny-101.jpg

3. Przygotowanie indywidualnego
    Budżetu Ślubnego.

Rozmowy o pieniądzach nigdy nie są łatwe, ale z nami nabiorą lekkości. To Wy wyznaczacie granicę finansową. Na tej podstawie Karolina przygotowuje bardzo szczegółowy Wasz Indywidualny Budżet Ślubny. Praca nad nim trwa kilka godzin. 

Podzielony jest on na sekcje i warianty. Jest to najważniejszy plik do pracy Wedding Plannera z Parami Młodymi, którymi się opiekujemy.

 

Jest on plikiem edytowalnym- możecie nanosić swoje własne poprawki i zmiany. 

moodboardy-101.jpg

4. Przygotowanie indywidualnego
    Moodboardu ślubnego.

To już jeden z przyjemniejszych elementów. Jest to moodboard, który przygotowujemy na potrzeby rozmów z florystami i Parą Młodą. Dzięki temu każdy wtajemniczony w ten projekt zna dokładnie planowany look przyjęcia.

Oprócz moodboardu przesyłamy niezbędne linki do wypożyczalni czy sklepów z dodatkami lub konkretnie wskazujemy florystów i dekoratorów, którzy rewelacyjnie poradzą sobie z tym projektem.

Warto dodać, że stanowi on wyjątkową pamiątkę dla naszych Klientów!

Wszystko pozmiomo-101-102.jpg
razem wycięte  m.png

Cena Pakietu na Ślubny Start teraz w promocji 1299 zł 869 zł.
Napisz do nas w celu umówienia daty, godziny i rodzaju spotkania. 

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page