top of page

Mamy dla Ciebie wyjątkową na rynku ofertę Ślubnych Konsultacji. 

Jest to kilkugodzinne spotkanie, na którym szczegółowo omówimy plan organizacji Waszego ślubu i wesela. Dzięki temu nie zostaniesz z tym wszystkim sama, otrzymasz od nas rzetelne wsparcie. Dzięki temu będziesz mogła zająć się przygotowaniami do Waszego wymarzonego ślubu z konkretnym planem działania, który da Ci poczucie bezpieczeństwa i sprawi, że będziesz miała pod kontrolą. 

Wszystko co musisz teraz zrobić to skontaktować się z nami i ustalić datę naszego spotkania!

Konsultacje ślubne

Pomoc i wsparcie

Ślubne Konsultacje

W małym skrócie

Koszt

400 zł

(płatny przelewem przed spotkaniem.)

Czas trwania

3 godziny

(oczywiście jeżeli będziecie potrzebowali więcej czasu, poświęcimy Wam go tyle ile będzie wymagała tego sytuacja!)

Wielkość grupy

2 osoby

(omawiane tematy dotyczyć będą wyłącznie jednego wesela.)

CO KONKRETNIE

ZYSKUJESZ?

PEŁNY PLAN DZIAŁANIA

Powiemy Ci dokładnie kiedy i co musisz załatwić, podpowiemy jakim zadaniom nadać etykietę priorytetu, a które możesz załatwić w późniejszym terminie. 

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Nie ma nic cenniejszego niż porada eksperta i możliwość przedyskutowania nurtujących Cię wątpliwości.

PODPOWIEMY JAK SZUKAĆ I O CO PYTAĆ

Będziesz wiedziała jakie pytania należy zadać kolejnym podwykonawcom, co zawierać w umowach i czego  masz prawo od nich wymagać. 

NIEZBĘDNE PRZELICZNIKI

Dowiesz się dokładnie jak wyliczać ilość potrzebnych smakołyków na Candy Bar, ile potrzebujesz wina czerwonego, a ile białego, ile posiłków ciepłych wydawać w ciągu nocy, aby jedzenia nie było zbyt mało, ile napojów bezalkoholowych musisz zakupić lub czy beczka piwa na poprawiny wystarczy.

JAK ZADBAĆ O KOMFORT TWOICH GOŚCI

Jak zabrać się za transfery, czy wybrać taksówki czy autokar? Gdzie i w jaki sposób umieszczać informacje o noclegach czy transporcie? Jak usadzić gości przy stołach? Gdzie powinni siedzieć podwykonawcy? Tego wszystkiego też Cię nauczymy!

CO JEST TRENDY?

Powiemy Ci co się sprawdza, czego należy unikać co jest trendy lub w modzie, a co już jest pase. Jakie są podstawy savoir-vivre przyjęć, na co zwrócić szczególną uwagę. 

PREZENTY

1

ŚLUBNY SCENARIUSZ

Absolutna podstawa każdej Panny Młodej! Dokładnie zaplanowany dzień ślubu!

2

PEŁEN KONSPEKT

Specjalnie przygotowany konspekt ślubnych konsultacji, z obszernym spisem treści ułatwiającym wyszukiwanie treści, podpowiedziami Lily i miejscem na Twoje notatki podczas spotkania!

CHCĘ TO MIEĆ!

JOANNA KOPIJ 730 000 859

biuro@lily.com.pl

KAROLINA ANDRZEJAK 603 138 923

biuro@lily.com.pl

"Zdecydowaliśmy się na ślubne konsultacje ze względu na ograniczony budżet ślubny. Rewelacyjna sprawa! Lily podzieliło się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki temu nasz dzień był doskonale zaplanowany!"

EMILIA I ROBERT

OPINIE

bottom of page