top of page

DIY! Denisa Chomik- własnoręcznie wykonane dekoracje na stół.


 

JAK WYKONAĆ SZYBKIE I EKONOMICZNE DEKORACJE WESELNE?

Ślub to magiczny i jedyny taki dzień w życiu. Dlatego każda para młoda pragnie, żeby ten dzień był idealny, niezapomniany i wyjątkowy. Przygotowania zawsze zabierają dużo czasu zdecydowanie za dużo. Pokażę Wam jak w prosty, tani i szybki sposób przygotować ozdoby, które idealnie wpasują się w weselne stoły. Przygotowałam dwie ozdoby. Pierwszą z nich jest numerek na stół, który będzie wyznacznikiem, przy którym stole goście powinni usiąść. Druga ozdoba wykonana jest z niezawodnych słoików, może służyć jako świecznik lub wazon.

Do przygotowania ozdób potrzebne są: słoiki, ramki na zdjęcia, sztuczne kwiaty, ozdobne koronki, sznurek, juta, klej na gorąco, nożyczki.

Pierwszą czynnością, jaką robię jest owinięcie słoika jutą, mocuje ją za pomocą kleju na gorąco. ​

Następnie na środek przyklejam ozdobną taśmę z koronki. Na koniec ozdabiam ją kwiatami przyklejając je na koronkę. Na kolejnym słoiku koronkę umiejscowiłam na górnej i dolnej części materiału. Oraz tak jak w poprzednim przykleiłam kwiaty. Trzeci słoik zamiast koronki został obwiązany sznurkiem. Jak widać bardzo prosty i szybki sposób na świecznik lub wazon.

Kolejną weselną ozdobą są numerki na stół. Wykonałam je przy pomocy ramek na zdjęcia. Pierwszym elementem do przygotowania są numerki. Do wcześniej wyciętych szablonów liter przyklejam kwiatki. Ważne jest, aby kwiatki były przyklejane blisko siebie tak, żeby nie było widać szablonu.

Kolejnym krokiem jest naklejenie materiału na kartonową część ramki, następnie przyklejamy literkę z kwiatów i wsadzamy całość do ramki.

I gotowe! Ozdoby są bardzo efektowne a ich wykonanie zajmuje mniej niż pół godziny. A jak wiadomo przed tym wyjątkowym dniem czas jest naprawdę bardzo cenny☺.

 

Denisa Chomik

762 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page