top of page

Porada eksperta - jak ubrać się na poprawiny?


RÓWNIE WAŻNE POPRAWINY

Poprawiny to ważna część wesela. Warto w związku z tym także strojem nawiązać do tego, co działo się dzień wcześniej. Tu wskazana jest kontynuacja w postaci wyboru koloru kreacji - biały lub śmietanowy.

Na poprawiny wybieramy luźniejsze i wygodniejsze modele oraz fasony, w których czujemy się dobrze i swobodnie. Podobnie z makijażem – tonujemy, tak aby kojarzył się ze świeżością i lekkością. Istotne jest także miejsce uroczystości. Jeśli wybierzemy plener warto pomyśleć o luźniejszej kreacji, jeśli jest to sala – najlepiej pójść tropem sukienki koktajlowej lub kombinezonu. Warto także do okoliczności dostosować uczesanie sugerujące luz i mniej formalny wariant tego spotkania.

Panujący trend obecnie to styl boho, zwiewna sukienka, zwykle długa z materiałów takich jak batyst. Można śmiało do tej stylizacji dobrać wianek i korkowe koturny.

Poprawiny dla gościa. Podobnie jak w przypadku Panny Młodej i tu rządzi zasada zasada luzu i mniej formalnego spotkania. Można zatem pokusić się o wygodny strój, angażując do tego nawet płaskie buty oraz jeansowe dodatki.

 

Anna Torchała

Asystentka Kreatywna Sylwii Majdan

635 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page