Porada Eksperta - TOP 5 weselnych drinków podbijających serca gości.


WESELNY BAR!

W ostatnim czasie wśród atrakcji weselnych coraz większą popularnością cieszy się bar weselny. Jest to sprawdzony i niezawodny sposób na uatrakcyjnienie każdego wesela.Co kryje się pod terminem bar weselny i dlaczego, chcemy zaproponować tą atrakcję każdej Parze Młodej?

Przede wszystkim Bar Weselny stanowi niezapomnianą atrakcję zarówno dla Pary Młodej jak i wszystkich gości! Dzięki niemu każdy ma szansę otworzyć się na nowe doznania smakowe i jest to idealna okazja do spróbowania różnorodnych, popularnych i znanych na całym świecie drinków.

Nasi doświadczeni barmani w trakcie weselnej zabawy serwują orzeźwiające koktajle na bazie świeżych owoców, warzyw, ziół oraz przypraw od początku imprezy, aż do jej końca. Świetną zabawę dopełnia możliwość wejścia za bar i przygotowanie drinka własnoręcznie.

Truskawkowy owoc


Sezonowa modyfikacja drinka wymyślonego w USA w 1950 roku. Wódka wstrząśnięta z puree z truskawek, sokiem z cytryny oraz własnoręcznie przygotowanym napojem ginger beer.

Arbuzowe Martini

Bardzo prosty jednak zabójczo smaczny koktajl, bardzo często towarzyszy Paniom przez całą noc. Świeży arbuz ugnieciony i wstrząśnięty z syropem cukrowym i wódką

Mojito

Perfekcyjny smak mięty w połączeniu z brązowym cukrem oraz alkoholem. Świeża limonka ugnieciona z cukrem trzcinowym i świeżą miętą, zmieszana z rumem, garścią kruszonego lodu i kilkoma kroplami wody sodowej

Rabarbarowy Gin

Drink autorstwa jednego z naszych barmanów. Rewelacyjne połączenie rozmarynu oraz rabarbaru. Gin wstrząśnięty z sokiem z cytryny, syropem z rabarbaru oraz świeżym rozmarynem.

Królowa Whisky

Połączenie bzu z jabłkiem i wanilią idealnie pasuje do aromatu whisky. Szkocka whisky wstrząśnięta z sokiem jabłkowym, sokiem z cytryny, kordiałem z bzu oraz własnoręcznie przygotowanym syropem waniliowym.

Event Bar - Michał Łoziński

www.event-bar.pl

www.facebook.com/EventBarCatering

#DRINKBAR #DRINKI #BAR #COCTAIL #EVENTBAR #KOLOROWYDRINK #BARNAWESELU #WESELNAENCYKLOPEDIA

185 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JOANNA KOPIJ 730 000 859 | KAROLINA ANDRZEJAK 603 138 923

www.lily.com.plbiuro@lily.com.pl

ul. Wiszesława 21, Szczecin

Polityka prywantości.

© Lily Wedding Planner 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.