top of page

DIY- galeria zdjęć jako weselna miniatrakcja!


 

GALERIA ZDJĘĆ JAKO MINI ATRAKCJA

Zastanawiacie się nie raz i nie dwa, jak ekonomicznie udekorować salę lub dodać niedrogą atrakcje dla gości. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest mini galeria z Waszymi zdjęciami z podróży jakie razem odbyliście, z czasów narzeczeństwa, a nawet z dzieciństwa! Przetestowałyśmy to już nie raz i nie dwa! Goście chętnie przechadzają się po otoczeniu/sali weselnej i cieszą oczy pięknymi obrazkami z Waszymi podobiznami!

O czym warto wiedzieć:

1. Rozmiar A3 i większy sprawdza się najlepiej.

2. Takie zdjęcia najlepiej drukować w lokalnej drukarni, nie wywoływać w studiach fotograficznych!

3. Miksuj zdjęcia pionowe i poziome tak by patrząc na dwa obrazki zawsze móc znaleźć jedną linię tak jak to widzisz poniżej.

4. Zawieszaj zdjęcia na wstążkach lub przyklejaj delikatnie do ścian. Jeśli dysponujesz ładnymi ramami również się sprawdzą!

5. Jeśli macie w pakiecie u fotografa sesję narzeczeńską- warto to wykorzystać! Przepięknie ozdobią szklane witryny! Pamiętaj jednak by naklejać zdjęcia również po drugiej stronie szkła by nie widać było białego tyłu Waszych portretów!

6. Im więcej zdjęć z Waszego dzieciństwa tym lepiej! Dajcie się innym rozczulać i powtarzać tekst: "jeszcze Cię taką małą pamiętam, a dziś wychodzisz za mąż!"

Każdy szczegół tego dnia będzie zapamiętany przez Was i Waszych gości. Zadbajcie o to, by takich małych drobiazgów było jak najwięcej! Nie sprawią, że Wasz budżet zacznie przekraczać zdroworozsądkową granicę, a dzięki nim sprawicie radość nie tylko sobie, ale i Waszym najbliższym! <3

 

Lily- Party Planner

Agencja Ślubna

36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page