top of page

Porada Eksperta- DJ na poprawinach


 

CZY DJ NA POPRAWINACH TO DOBRY POMYSŁ?

Po udanym weselu, na którym pojawiła się dawno niewidziana rodzina i dawni znajomi i przyjaciele warto świętować i celebrować te chwile jak najdłużej!

Poprawiny zakorzenione w polskiej tradycji bardzo często są nieodzowną częścią uroczystości weselnych. Jak wyglądają dzisiejsze poprawiny? Nie zmieniły się one znacząco od wielu lat. Zaczynają się około godziny 12:00-13:00 a ich długość zależy między innymi od kondycji gości, od pogody i od muzyki.

Doświadczenie i obserwacje pokazują, że poprawiny bez muzyki kończą się znacznie szybciej. a często goście chcą się bawić jeszcze na drugi dzień po weselu. Poza tym poprawiny przy muzyce i zabawach trwają dłużej i goście bardzo dobrze się na nich bawią. Należy też pamiętać, że Dj na poprawinach powinien również pełnić funkcję wodzireja i zachęcać gości do zabawy.

Oczywiście dylemat czy na poprawiny zatrudnić Dja bardzo często zależy od ilości gości na weselu i od budżetu Państwa młodych.

Koszt wynajęcia DJ na poprawiny to około 800zł

Koszt wynajęcia DJ na poprawiny, który prowadził również wesele to około 500zł.

Kwoty te dla niektórych par młodych są niewielkie, a dla niektórych wysokie. Czasami młode pary decydują się podczas poprawin puścić muzykę z komputera lub sprzętu Hi-Fi i przy nim spędzać czas. Bywa tak, że z powodu braku Dja nie ma interakcji i lecąca muzyka nie spełnia swojego zadania i często nie przypada do gustu gościom. Drogie Pary, wesele jest tylko raz w życiu. Planując je ze wszystkimi szczegółami zadbajcie o komfort waszych gości, od posiłków, przez miejsce organizacji wesela, na zabawie i muzyce kończąc. Sprawcie, aby wasze wesele było niezapomniane zarówno przez Was samych jak i przez waszych gości. W ten jeden, najważniejszy dzień w życiu zaplanujcie taki budżet, aby pozwolił Wam na realizację wszystkich zamierzonych, sprawdzonych pomysłów na ten wyjątkowy dzień.

Czy brać Dja na poprawiny? - odpowiedź brzmi – TAK!

 

Marcin Jarczyński

435 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page