Złote Lilie 2016


Bycie Konsultantem Ślubnym to trudne zadanie. Jesteśmy stale pod telefonem, fb czy mailem. Załatwiamy kilkadziesiąt spraw w ciągu jednej doby. Przygotowujemy umowy, wyceny i sprawdzamy terminy. Do tego uspokajamy naszych zestresowanych klientów oraz ich rodziny, często stając w roli mediatora rozwiązujemy konflikty.

Czas organizacji wesel i ślubów jest dla nas bardzo intensywny. Sprawdzamy naszych podwykonawców, partnerów z branży, jak również nowe firmy szukając tych odpowiednich dla naszej Młodej Pary. W związku z tym, że udało nam się już przetestować wielu specjalistów, postanowiłyśmy od tego roku nagradzać tych, dzięki, którym nasza praca jest dużo łatwiejsza.

Złota Lilia stać się ma symbolem profesjonalizmu, wyjątkowego zaangażowania, indywidualnego podejścia, zrozumienia i odpowiedzialności. Widząc to logo, będziecie wiedzieli, że jest to firma, która świadczy usługi na najwyższym poziomie, której możecie w 100% zaufać. Każda z nich została poddana ocenie wg odpowiednich dla danej grupy kryteriów.

Wierzcie nam- dla Agencji Ślubnej nie ma nic cenniejszego, niż zaufani partnerzy, dzięki którym możemy skupić się na swojej pracy i spełniać Wasze marzenia dotyczące tego wyjątkowego dnia.

DOTYCHCZAS WYRÓŻNIENI

 

BRAND SZCZECIN

ELEMENTY BIELI- FOTOGRAFIA

EVENT BAR

KARCZMA POD KOGUTEM KLINISKA WIELKIE

BINOWO GOLF PARK

GRODZKA AGENCJA ARTYSTYCZNA

PRESTIGE FILMS

DJ WODZIREJ JACEK BAJON DEKORACJE PAULINA ULIŃSKA

TAXI PRAWOBRZEŻE

VERTIGO STUDIO REKLAMY

CUKIERNIA IZYBAR

CUP&CAKE

JAKUBICKI FOTOGRAFIA

ONE MAN SHOW

ŁUKASZ POPIELARZ FOTOGRAFIA

Dziękujemy, że jesteście z nami. Do zobaczenia przy kolejnych realizacjach!

#ZŁOTALILIA #NAGRODY #NAJLEPSIPODWYKONAWCY #WESELNAENCYKLOPEDIA

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie