top of page

3 pomysły na sesję narzeczeńską

Zaktualizowano: 20 gru 2020

 

Wiele z naszych Par rezygnuje z sesji narzeczeńskiej bo zazwyczaj wyobrażają sobie ją jako nudny i pełen skrępowania czas spędzony z obcą osobą - a przecież ja nie lubię zdjęć! Taki argument przejawia się najczęściej, w szczególności wśród przyszłych Panów Młodych.


My chciałybyśmy trochę odczarować te sesję. Dziś zdjęcia z Twoją narzeczoną/narzeczonym mogą wyglądać zupełnie inaczej. Nasza Agencja przedstawi Ci 3 pomysły na sesję narzeczeńską, która musi się udać! Potraktuj to jako fantastycznie spędzony czas na wygłupach, po których pozostanie Ci niesamowita pamiątka w postaci kilkunastu zdjęć.


Sesja narzeczeńska w domu


My uwielbiamy takie sesję! I nie mam tu na myśli wspólnego pozowania przy kanapie. Postawcie na kreatywność! Najfajniejsze zdjęcia wychodzą w momencie kiedy wspólnie coś robicie? Może pieczenie ciasteczek i obrzucanie się mąką? Albo wspólne malowanie? A może akurat dobrze trafiliście i jest odpowiedni czas na ubieranie choinki? Wykorzystajcie to co macie w domu, jeśli dysponujecie ogrodem - to może warto zaaranżować prace w ogrodzie przy okazji których postawnie zabawna sesja zdjęciowa.


Sesja zdjęciowa w plenerze


Zazwyczaj te sesję odbywają się w lesie lub na plaży. I dobrze! Nie ma nic piękniejszego od natury, fotograf na pewno będzie namawiał Was na sesję podczas tzw złotej godziny, czyli tuż po wschodzie słońca lub tuż przed zachodem. Uwierzcie nam Warto ;) Tutaj również, jeśli nie czujecie się swobodnie wygłupiając się i przytulając przed obiektywem zabierzcie ze sobą gadżety, które trochę rozproszą Waszą uwagę (pies, latawiec, banki mydlane, wasz maluszek?).


Sesja narzeczeńska w pracy


Tą sesję najczęściej aranżujemy w przypadku służb mundurowych ;) Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować w bibliotece czy w warzywniaku. Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

My uważamy, że jeśli tylko macie na to przestrzeń finansową to warto zdecydować się na tą opcję. Jeśli zrobicie ją odpowiednio wcześniej, to zdjęcia dostaniecie jeszcze przed ślubem - będziecie mogli je wykorzystać do galerii zdjęć lub w Waszych zaproszeniach.

50 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page