top of page

Jak zamawiać zaproszenia na ślub?

 

A to trzeba się jakoś specjalnie przygotować?-zapytasz. Najlepiej by było- to moja odpowiedź! Jeśli jesteś z nami blisko, i obserwujesz nasze poczynania wiesz, że od prawie roku mamy drugą markę LilyCards.com.pl. Dlatego też pięknie się składa, że mamy dwie perspektywy, którymi to chcemy się z Wami podzielić.

fot. Alicja w Krainie Fotografii

Od czego zacząć?


Jak zawsze od początku! O tym od czego zacząć przygotowania do ślubu i wesela przeczytasz tutaj. Jeśli nie chcesz się tak cofać- powiem Ci w skrócie, że zacząć powinnaś od stylizacji przyjęcia. Na jej podstawie dopiero później budujesz elementy dekoracji oraz dodatków ślubnych w tym zaproszeń. To od nich wszystko się zaczyna.


LilyCards.com.pl to Pinterestowe zaproszenia i dodatki ślubne, dlatego większość kolekcji ma u nas swoje tablice na Pintereście, by móc łatwiej dopasować je do swojego wymarzonego stylu przyjęcia. Możesz zerknąć na nie tutaj. Teraz dużo łatwiej to wszystko sobie wyobrazić prawda?


Jak przygotować się do zamówienia zaproszeń w sklepie?


Większość firm (zwłaszcza profesjonalnych) ma swoje sklepy czy strony internetowe umożliwiające bardziej lub mniej łatwe zamawi


anie papeterii ślubnej. My jako Wedding Plannerki zamawiamy zaproszenia co roku dla kilkunastu Par! Choć odkąd jest LilyCards.com.pl większość naszych Zakochanych korzysta z jej usług i mamy trochę łatwiej ;). Tak czy owak pamiętamy dokładnie procesy zamawiania zaproszeń ślubnych, wprowadzania modyfikacji, zmieniania fontów, używanych papierów czy kopert do zaproszeń na ślub.


Konfiguracja wymarzonego zaproszenia ślubnego to jedno, dołączenie niezbędnych do niego treści to drugie. W naszym sklepie konfigurator jest najprostszy jaki tylko mógłby być- bardzo zależało nam aby wszystko znajdowało się na jednej stronie by klienci mieli łatwy wgląd do poprzednich kroków. W niektórych firmach z kolei kroki te ładują się ponownie stąd często traci się wprowadzone treści by np. jednak zmienić kolor laku.


Sprawdź wcześniej mniej, więcej co będziesz chciała zmodyfikować i jak to wpłynie na cenę! Często na stronach podane są ceny podstawowe- bez personalizacji, kopert czy laków widocznych na zdjęciach- musisz dokładnie to przeczytać.


Przed zamawianiem przygotuj:

  • dokładną treść zaproszenia (przykłady)

  • dokładną treść kart dodatkowych

  • listę gości w odmienionej formie

  • nie punktuj, nie numeruj, nie umieszczaj myślników przy personalizacji

  • umieszczaj nazwiska i imiona jedno pod drugim

  • odmieniajcie proszę poprawnie imiona i nazwiska

  • nie wpisujcie proszę skrótów "os.tow." czy "+1"

  • proszę nie wysyłajcie listy w mailu, dostępne są teraz programy darmowe- arkusze google np. z których możecie korzystać.

  • jeśli zależy Państwu na zwrocie "Sz.P" umieśćcie go proszę przy każdej personalizacji.

  • nazwijcie proszę plik nazwiskiem osoby zamawiającej np. Lista Gości- Karolina Nowak

Przykłady poprawnych list:


Joannę Przykładową z Konradem Sypkim wraz z dziećmi

Karolinę i Wojciecha Przypadków z Zosią i Tosią

Magdalenę i Sebastiana Przypadkowych

Martę Przypadek z osobą towarzyszącą


Ze zwrotem Sz.P.


Sz.P. Joannę Przykładową z Konradem Sypkim wraz z dziećmi

Sz. P. Karolinę i Wojciecha Przypadków z Zosią i Tosią

Sz.P. Magdalenę i Sebastiana Przypadkowych

Sz.P. Martę Przypadek z osobą towarzyszącą


Przyjemna lista gości łatwa do uzupełnienia i przesłania jest dostępna za darmo na Platformie Ślubnej Szkoły- wskakuj tam i pobieraj!66 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page