top of page

List powitalny czyli informator weselny.

Zaktualizowano: 20 gru 2020

 

Listy powitalne coraz częściej pojawiają się na weselach. Jest to fantastyczny nośnik informacji dla naszych gości. My same je uwielbiamy i bardzo często drukujemy je dla naszych zakochanych klinetów.Jak rozdać gościom listy powitalne?


Najczęstszym rozwiązaniem, które stosujemy my to pozostawienie listów powitalnych na recepcji hotelu, prosimy wtedy obsługę, żeby wydawała je gościom razem z kluczem. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że goście na pewno go nie przeoczą i przeczytają. Zdejmuje to również z Waszych barków duży ciężar. Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, że recepcja obiektu nie wyrazi na to zgody - również miałyśmy taką sytuację. W takim przypadku prosimy o możlwość rozniesienie listów powitalnych po pokojach gości weselnych. Rozwiązanie to nie jest idealne, ponieważ zajmuje bardzo dużo czasu, czasami pokojów jest 30 lub 40, do każdego jest inny klucz, nie wszystkie pokoje są sprzątane w tym samym czasie - a Wy musicie przecież zdążyć przed zameldowaniem się gości.


Jakie informacje zawrzeć w liście powitalnym?


Poniżej zamieszczamy przykładowy list powitalny, który był wykorzystany na jednym z naszych zleceń. Najważniejsze informacje, które powinny się tam znaleźć to ważne adresy, godziny ślubu, godziny doby hotelowej. Nr telefonów z którymi goście mogą się skontaktować w razie potrzeby. Do tego informacje o transportach i poprawinach.


 

PRZYKŁADOWY LIST POWITALNY

czyli INFORMATOR WESELNY


Witajcie!

Jesteśmy szczęśliwi, że to z Wami będziemy spędzać ten wyjątkowy czas. Poniżej znajduje się kilka ważnych i mniej ważnych informacji na temat nadchodzących dwóch dni.

Do zobaczenia!

Hania i Marcin

WESELNY INFORMATOR

1. Ślub jest na godzinę 16.00. Do kościoła przejść możecie pieszo (kilkanaście minut) lub podjechać autem.

2. Spod Kościoła na niezmotoryzowanych czekać będzie transport, który przewiezie Was do ........................

3. Dla tych z Was, którzy poruszać się będą samochodami pod ...................... znajduje się wygodny parking samochodowy, gdzie zostawić możecie Wasze auta- możecie w nocy skorzystać z transportu.

4. W nocy przewidzieliśmy dla Was transport do hoteli o godzinie 02.00 oraz o godzinie 04.00.

5. Śniadanie zostanie wyserwowane w restauracji w......................................w godzinach 7.30-10.30

6. Na poprawiny również przywieziemy Was z Hoteli do .....................................przed godziną 12.00 wyczekujcie transportu.

8. Poprawiny odbędą się w godzinach 12.00-18.00.

9. W sprawach pilnych kontaktujcie się z naszymi Wedding Plannerkami

1. Joanna Kopij 730 000 859

2. Karolina Andrzejak 603 138 923

10. Doba hotelowa trwa 14.00-12.00


Ważne adresy:

ŚLUB:


WESELE:

NOCLEGI:


Zarys dnia ślubu:

16.00 Ślub

17.00 Przejazd na teren .......................................

17.15 Składanie życzeń Młodej Parze

17.40 Witanie chlebem i solą

17.45 Rozpoczęcie wesela do białego rana!

 

Listy powitalne możesz zamówić w tej samej drukarni co zaproszenia. My również mamy je w swojej ofercie naszej drugiej marki LilyCards.com.pl. Możesz sprawdzić to tutaj.

911 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page