top of page

Transport gości weselnych

 

Coraz częściej zdarza się, że sala weselna jest oddalona od dużego miasta o kawałek drogi, której nie można przejść pieszo, zwłaszcza w nocy, a już napewno nie po kilku napojach wyskokowych. Jak przekazać gościom informacje o tym, że przewidziany jest dla nich transport weselny?

fot. Elementy Bieli

GDZIE ZAMIESZCZAĆ INFORMACJE O TRANSPORCIE?


Pierwsza taka informacja powinna znaleźć się już na początku drogi czyli w zaproszeniach ślubnych! Jeśli nie znacie jeszcze konkretów nie wspominajcie o godzinach odjazdów autobusów czy busów nocnych. Możecie umieścić proste i niezobowiązujące sformułowanie na karcie dodatkowej:


Kochani! Przewidujemy transport nocny dla gości powracających do Szczecina.

Jeśli natomiast chcecie podstawić autobus pod kościół, by już stamtąd zabrał gości na salę weselną można ująć to tak:


Po ceremonii kościelnej, czekać będzie na Was autobus, który zawiezie Was spod kościoła do Folwarku w Stargardzie. W nocy przewidujemy transporty nocne z Folwarku do Szczecina.

Papeteria by Lily Cards- www.lilycards.com.pl


KIEDY PODAWAĆ GODZINY POWROTU?


Najczęściej jako Agentki Ślubne umieszczamy je na specjalnych planszach informacyjnych, które zamawiamy dla Klientów.


Na takiej planszy możecie umieścić godziny odjazdów autobusów czy busów i postawić w miejscu widocznym dla gości bawiących się na weselu. Zawsze staramy się dodać numer telefonu do najbliższej korporacji taksówkarskiej aby dać gościom możliwość powrotu na własną rękę, jeśli godziny 02:00 lub 04:00 im nie odpowiada.

fot. Miłosne Historie


Mamy nadzieję, że tekst był pomocny. Koniecznie daj znać!


 


A jeśli interesuje Cię zawód Wedding Plannera, ciekawi Cię nasza praca, zerknij na nasze 4-dniowe szkolenie na Wedding Plannera, które odbędzie się już w marcu 2020.Do zobaczenia!


65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page