JOANNA KOPIJ 730 000 859 | KAROLINA ANDRZEJAK 603 138 923

www.lily.com.plbiuro@lily.com.pl

fb/lilypartyplanner

© Lily Wedding Planner 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Porada eksperta - jak ubrać się na poprawiny?

 

RÓWNIE WAŻNE POPRAWINY

 

Poprawiny to ważna część wesela. Warto w związku z tym także strojem nawiązać do tego, co działo się dzień wcześniej. Tu wskazana jest kontynuacja w postaci wyboru koloru kreacji - biały lub śmietanowy.

 

Na poprawiny wybieramy luźniejsze i wygodniejsze modele oraz fasony, w których czujemy się dobrze i swobodnie. Podobnie z makijażem – tonujemy, tak aby kojarzył się ze świeżością i lekkością.  Istotne jest także miejsce uroczystości. Jeśli wybierzemy plener warto pomyśleć o luźniejszej kreacji, jeśli jest to sala – najlepiej pójść tropem sukienki koktajlowej lub kombinezonu. Warto także do okoliczności dostosować uczesanie sugerujące luz i mniej formalny wariant tego spotkania.

 

www.sylwiamajdan.com

 

Panujący trend obecnie to styl boho, zwiewna sukienka, zwykle długa z materiałów takich jak batyst. Można śmiało do tej stylizacji dobrać wianek i korkowe koturny.

 

Poprawiny dla gościa. Podobnie jak w przypadku Panny Młodej i tu rządzi zasada zasada luzu i mniej formalnego spotkania. Można zatem pokusić się o wygodny strój, angażując do tego nawet płaskie buty oraz jeansowe dodatki.

Anna Torchała

Asystentka Kreatywna Sylwii Majdan

www.sylwiamajdan.com

www.facebook.com/AtelierModySylwiaMajdan

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

WESELNY SŁOWNICZEK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

February 4, 2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty